PL EN

Jeden dzień pomiędzy lwami

Jeden dzień pomiędzy lwami

Ukutula…zaczarowane miejsce pełne spełnionych marzeń - marzeń o kontakcie z lwami, o wyjściu z nimi w busz, a potem zabawie z małymi "kotami". Te duże, dorosłe pozostają jednak poza strefą marzeń, bo są już zbyt niebezpieczne na takie wypady.

Tak więc "młodzież" do dwóch lat zabierana jest w ilości 3-6 młodych lwiaków na ponad godzinną wędrówkę wgłąb afrykańskiego buszu… Tym razem to one "wyprowadzają” nas na spacer. Co za przeżycia, emocje i radość. Dochodzimy na trasie do małego jeziorka, w którym lwiaki (wbrew wierzeniom, że koty wody nie lubią) baraszkują w poszukiwaniu wrzucanych tam kurczaków. Nasze aparaty fotograficzne pracują na okrągło

Tym razem był to tylko jeden dzień z moimi gośćmi, ale już niedługo wracam tutaj z trzema innymi grupami i będziemy to przeżywac ponownie. Zmieni się tylko kolorystyka i zamiast zimowej, żółtej zacznie być coraz więcej zieleni i gorąca. Moi goście, którzy wracają po raz drugi i trzeci, wszyscy proszą o ponowny pobyt w tym "zaczarowanym" miejscu. Ja też kocham tu powracać.