PL EN

O nas

Zanim wyjechałam z Polski, studiowałam Turystykę w Akademii Ekonomicznej. Z wykształcenia jestem księgową, z zamiłowania turystką o wielkim sercu, i gdyby tylko było to możliwe spędziłabym życie na szlaku, pomiędzy jedną wyprawą a drugą. Niestety, praktyczna strona życia zmusiła mnie do podjęcia pracy w księgowości i tę pracę wykonuję do dziś prowadząc swoją firmę podatkową.


Od lat dojrzewała we mnie decyzja, aby spróbować przekuć zamiłowanie do włóczenia się po Afryce w coś bardziej konkretnego, i aby móc się tym podzielić z innymi. Piękno tego kraju i jego sąsiadów nabiera innego znaczenia, kiedy można je pokazać innym ludziom.


Dla nas to radość, kiedy wspólnie przeżywamy safari na lądzie, czy wodzie. Dlatego od trzech lat pomału i stopniowo rozpoczęliśmy z mężem kampanię informacyjną o tym, czym się zajmujemy. Chcielibyśmy, aby pobyty u nas i z nami wiązały się z niezapomnianą przygodą na Czarnym Lądzie, tęsknotą do powrotu tutaj i poznawania innych terenów. Żyjąc tu 28 lat zdajemy sobie sprawę, że nie można tego kraju poznać i zwiedzić w czasie, jakim dysponują turyści. My sami nadal go odkrywamy i stale poznajemy nowe miejsca. Dlatego staramy się połączyć pobyt tutaj z różnymi innymi kategoriami przygody.


Głównym celem każdego, kto tu przyjeżdża jest safari i zobaczenie dzikich zwierząt żyjących w parkach, ale ciągle na wolności. Safari można poznać w bardziej ciekawy sposób: śpiąc na takim terenie pod specjalnie przygotowanymi namiotami i wędrując z rangerami pieszo po parku.

Strony: 1 2 Następna »