PL EN

O nas

Idealne jest safari przemierzane balonem, bo dzięki ciszy można obserwować zwierzęta nie płosząc ich. Oczywiście nie każdemu odpowiada namiot, więc są do wyboru również domki i lodge.Na tych, którzy kochają górskie włóczęgi czekają zapierające dech widoki ze szczytów i powroty w doliny pełne żyjących tam zwierząt. Kolejną atrakcją są spływy kajakowe rwącymi rzekami, połączone ze zwiedzaniem okolic. Można odbyć te trasy przy pomocy górskich rowerów lub konnego safari.


Możliwości jest wiele, więc im bardziej możemy poznać Państwa zamiłowania i zainteresowania, tym łatwiej będzie nam przygotować program Państwa pobytu.


Dla miłośników sportów ektremalnych mamy dodatkowe atrakcje nad chmurami lub w głębinach oceanu Indyjskiego lub Atlantyckiego. Z zamiłowania jestem skoczkiem spadochronowym i byłym pilotem samolotowym. Nadal ciągnie mnie z powrotem do podniebnych przygód. Kocham wodę i sporty z nią związane. Obecnie angażujemy się w organizowanie wypadów dla płetwonurków, lub łowienie ryb na oceanie.

RPA jest bogate w możliwości spędzania tu czasu bez jednej chwili nudy. To od Państwa zależy, jak chcecie ten czas z nami spędzić: zwiedzając miasta, parki i....no wlaśnie tutaj można dorzucić to "coś" co jest cząstką Państwa hobby. Więc napiszcie do nas co Was interesuje - woda, góry, podniebne przestworza, czy głębiny. Jaki sport Was pasjonuje, a my zorganizujemy Wam pobyt wypełniony widokiem pięknych dzikich zwierząt i innych dodatkowych emocji. Kocham życie na codzień w tym pięknym kraju, w którym słońce świeci 12 miesięcy. Aż chce się jechać lub iść, płynąć lub lecieć, skakać na spadochronie lub wspinać na linach, pływać z delfinami lub nurkować z rekinami....


Po prostu chce się żyć pełnią życia i cieszyć bogactwem kolorów tego kraju. Zdaję sobie sprawę, że odległość i koszty związane z przylotem tutaj ograniczają tę możliwość dla wielu. Ale może jednak... Napiszcie do nas i podzielcie się informacjami o tym, kim jesteście i co Was pasjonuje, a może my będziemy mogli Wam przygotować tę niezapomnianą podróż po Afryce.


Dla miłośników gór informacja, że organizujemy też wyprawy na Kilimandżaro i po Tanzanii lub na Zanzibar. I nigdy nie jest za poźno, żeby spróbować. Oboje z meżem mamy 51 lat i ciągle próbujemy czegoś nowego. Dwójka naszych dorosłych już dzieci żyje z tą samą pasją i jest dla nas dowodem, że życie może być wieczną przygodą, bo tylko od nas zależy, jak je przeżyjemy.

Strony: « Poprzednia 1 2