PL EN

Gwidon i Ewa

Gwidon i Ewa... 10000 km w cztery tygodnie po RPA.

Wycieczka do RPA miała dla nas nieoczekiwanie dużo niespodzianek. Podczas miesiąca spędzonego w tym pięknym kraju pokonaliśmy 10 tysięcy km, na siedem prowincji byliśmy w sześciu. Każdy dzień przynosił ciekawe, zupełnie inne zdarzenia. Zaskakiwała nas różnorodność programu naszych wojaży. Trasa wycieczki, pokonywana wygodnym autem, była tak urokliwa, że wymuszaliśmy na Gosi dodatkowe przystanki i ciągle dojeżdżaliśmy na nocleg z dużym opóźnieniem. Przeglądając tysiące zdjęć zdaliśmy sobie sprawę z tego, że dużo z niech zrobiliśmy będąc w trasie. Pokazują przepiękne miejsca. Jesteśmy zafascynowani całą Afryką, zachwyceni wycieczką! Gosia dopytywała, co nas szczególnie zaskoczyło w Afryce.

Między innymi to, że zawsze towarzyszyły nam góry, z bliska lub z daleka, zmieniające się w kolorystyce i kształtach, w swoim niewypowiedzianym pięknie w zależności od pory dnia i nasłonecznienia. Różnorodność przyrody tego kraju jest powalająca. Słusznie mówi się, że w RPA zawiera się cały świat. Nie wyliczymy wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy, wszystkich atrakcji, które nas spotkały, ponieważ chcemy zaznaczyć inne atuty wycieczki zorganizowanej przez Gosię. Otóż jest jeszcze coś, coś bardzo istotnego, co sprawia, że zaliczamy ją do wyjątkowo udanych. Są to wspaniali ludzie, którzy się nami zajęli: to Gosia i Krzysiek, ich ciepło, otwartość i serdeczność. To wspaniała atmosfera, którą nam stworzyli.

Gosiu, wczuwałaś się w nasze nastroje sprawiając, że przeżyliśmy w Afryce wszystko o czym zamarzyliśmy. Ty i Krzysiek zadbaliście o nas i o piękny klimat wycieczki. Czuliśmy się u Was jak w domu, a jednocześnie – wyjątkowo!

Z serca dziękujemy! Ewa i Gwidon